2016 parodos dalyviai

 

 

Retroforma

1 ir 2 stendai

,,Retroforma‘‘– tai interjero dizaino namai ir didelė dizainerių šeima.  Mūsų aistra yra audinių ir tapetų dizainas.  Derindami įvairias tekstūras ir raštus, seną su nauju, istorinį paveldą su šiuolaikiniu dizainu mes kartu su Jumis kuriame tą nepakartojamą ir unikalų stilių, kurį vadiname ,, Jūsų namų istorija“.


BIPA

5 stendas

Bipa, UAB įkurta 1994 m. Kaune ir viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo prekybą saugaus eismo priemonėmis.

Pagrindinė įmonės veikla – inžineriniai sprendimai saugiam eismui, metalo konstrukcijų ir saugaus eismo priemonių gamyba, prekyba ir montavimas. Įmonė taip pat siūlo gausų mažosios architektūros elementų pasirinkimą, bei prekes skirtas aplinkos pritaikymui neįgaliesiems.


Tolvita

8 stendas

UAB „Tolvita“ yra vienintelė oficiali malkinių krosnelių ir židinių gamintojo „Jøtul Group“ atstovė Lietuvoje. Tiesiogiai bendraujame su „Jøtul“ profesionalais ir pirmieji sužinome apie rinkos naujoves bei tendencijas. Spręsdami sudėtingus klausimus turime išskirtinę galimybę konsultuotis su geriausiais specialistais visame pasaulyje. Židinius, krosneles ir jų dalis gauname tiesiai iš gamintojo, todėl iki jūsų gaminiai atkeliauja itin greitai.


Tenko

10 stendas

UAB “TENKO Baltic” prekybinė-inžinerinė kompanija, dirbanti atsinaujinančių energijos išteklių bei kitų pastatų inžinerinių sistemų srityje.
Įmonės specializacija: Geoterminis šildymas, rekuperatoriai, įvairaus tipo šilumos siurbliai ir jų sistemos.Klientams siūlome geoterminio šildymo/ vėsinimo bei efektyvių, energiją taupančių vėdinimo sistemų sprendimus, lemiančius minimalias šių sistemų ekploatacijos sąnaudas.

Atliekame galimybių studijas, ruošiame projektus, komplektuojame įrangą, organizuojame montavimą, atliekame garantinį ir pogarantinį techninį aptarnavimą.


Primus NV

13 stendas

E-durys - tai elektroninė durų parduotuvė, prekiaujanti vidaus, lauko, specializuotos paskirties durimis bei durų priedais.
Čia rasite duris pasižyminčias ne tik savitu stiliumi ar unikaliu dizainu, bet ir išskirtiniu funkcionalumu: nematomas vidaus duris, stumdomas duris, abipuses varstomas duris, priešgaisrines ar garsą izoliuojančias duris.


Info era

16 stendas

Esame „InfoEra“ – kuriame ir valdome IT inžinerinius bei kompleksinius sprendimus, kurie sėkmingai integruoja techninę ir programinę įrangą bei padeda siekti efektyvių veiklos rezultatų.

Savo veiklą pradėjome dar 1998 m. ir esame vieni pirmųjų pradėjusių teikti IT inžinerinius sprendimus Lietuvos ir kitų Baltijos šalių įmonėms.


Doremus

17 stendas

UAB „Doremus“ savo esamiems ir būsimiems klientams gali pasiūlyti grindų dangų sprendimus ieškantiems: funkcionalumo, patvarumo, estetiškmo, autentiškumo, jaukumo.

Visas prekes importuojame tiesiai iš gamintojų, kurie vertinami už aukštą kokybę, atsakomybę, inovatyvius sprendimus bei nuolatinį ieškojimą. Savo klientams siūlome tai, kuo tikime patys.


Geberit

20 stendas

Geberit grupė yra Europos sanitarinių technologijų rinkos lyderė, veikianti visame pasaulyje. Geberit turi savo pardavimo atstovybes 41 šalyje. Mūsų produktų asortimente yra sanitarinės ir vamzdynų sistemos: potinkiniai rėmai, vandens nuleidimo mygtukai, bakeliai, sifonai, sensorika visuomeninėms patalpoms,unitazai su apiplovimo funkcija, šildymo, vandentiekio ir nuotekų vamzdynai, taip pat vidinės lietaus nuotekų surinkimo sistemos . Geberit produktai yra inovatyvūs, ilgaamžiai ir draugiški aplinkai.


IFO

23 stendas

Ifö Sanitär tai numeris vienassantechnikos ir virtuvės kriauklių tiekėjas Šiaurės šalių rinkoje.


Svajoniu vejos

3 stendas

Dirbtinių vejų srityje specializuojamės jau devintus metus. Konsultuojame visais klausimais: nuo produkto pasirinkimo iki vejos įrengimo. Vietoje turime dangas ir jų pavyzdžius bei reikiamus komponentus dangos paklojimui. Pageidavus atliekame klojimo darbus. Galima dirbtinės žolės kilimų nuoma. Visa produkcija yra ypač aukštos kokybės, turinti garantiją. 
Esame oficialus Royal Grass® atstovas Lietuvoje.


Bonum Wood

6 stendas

Mes gaminame aukščiausios kokybės kietosios medienos grindų dangą – parketlentes. Kiekvieną kliento viziją stengiamės paversti tikrove, o turintiems ypatingų sumanymų suteikiame sąlygas dalyvauti gamybos procese ir taip prisidėti prie naujo, tik Jums skirto, produkto sukūrimo. Mus renkasi tiek privatūs, tiek verslo klientai daugiau nei 20-tyje šalių vertinantys lankstumą, produktų ilgaamžiškumą ir kokybę.


Mažeikių varduva

9 stendas

UAB MAŽEIKIŲ VARDUVA“ – įkurta 1993 metais. Tai viena iš didesnių statybinių ir apdailos prekių įmonių Lietuvoje sėkmingai dirbanti jau daugiau nei 20 metų.

 


Šviesos technologijos

11 stendas

Atstovaujame pasaulyje žinomus šviestuvų gamintojus - architektūrinio apšvietimo lyderius Delta Light. Mūsų partneriai - Zero, Zumtobel, Fagerhult, Tobias Grau, Thorn Lighting, Vibia, Vistosi, Bover, Halla, Louis Poulsen ir daug kitų iš Belgijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Prancūzijos.

Kiekvienas įgyvendintas apšvietimo projektas, ar tai būtų miesto parkas, aikštė, tiltas, pastato fasadas, gatvė ar takelis, verslo centras, privatus namas, kiemas, baseinas, džiugina mus. Jaučiamės šiek tiek prisidėję, kuriant saugesnę, ekologišką ir energiją taupančią bei gražesnę aplinką mūsų vaikams ir mums visiem


Gaudrė

18 stendas

Gaudrė – apšvietimo sistemų specialistai. Inovacijos ir išskirtinė specializacija apšvietime visada buvo mūsų varomoji jėga. Siekiame įgyvendinti modernius apšvietimo sprendimus, maksimaliai atitinkančius klientų poreikius ir, regis, mums tai puikiai sekasi. Atlikdami darbus remiamės šiuolaikinėmis technologijomis ir aukštais kokybės reikalavimais, o kai greta išskirtinis šviestuvų dizainas ir daugiau kaip 25 metų ekspertų patirtis, tai tampa pagrindu siekiant tobulo apšvietimo sprendimu visoms veiklos sritims.


Jung

21 stendas

JUNG įmonė buvo įsteigta 1912 m. Šalksmiūlės miestelyje, Zauerlando krašte, ir veikia čia iki šių dienų. Čia tebėra įsikūrusi įmonės administracija, projektavimo skyrius, įrankių gamybos, kištukinių lizdų gamybos, metalo apdirbimo  cechai, pardavimo skyrius ir mokymo centras. 

Firmai JUNG vadovauja jos steigėjo vaikaitis Haraldas Jungas ir du jo partneriai – Martinas Hermsas ir Michaelis Eyrichas-Ravensas. Visi jie savo darbe vadovaujasi lozungu, iki šių dienų užtikrinančių sėmę rinkoje: pažanga, tapusi tradicija.


SLO

24 stendas

UAB „SLO Lithuania“ veiklos sritis - elektrotechnikos ir telekomunikacinių prekių didmeninė prekyba.

Šiandien tai yra viena inovatyviausių bei moderniausių  savo srities didmeninių kompanijų Lietuvoje. UAB „SLO Lithuania“  priklauso tarptautinei SONEPAR grupei (Prancūzija), kuri turėdama 36 000 darbuotojų 36 šalyse bei daugiau nei 16 milijardų eurų metinę apyvartą, yra elektrotechninių produktų didmenos lyderė pasaulyje. Būdami SONEPAR grupės dalimi savo klientams galime pasiūlyti platų, nuolat didėjantį prekių ir paslaugų asortimentą, užtikrinti stabilų kasdieną naudojamų medžiagų tiekimą bei padėti rasti racionaliausius sprendimus.


In pleno

26 stendas

UAB "In pleno" sėkmingai dirba nestandartinių baldų rinkoje nuo 1998 metų.
Įsigijus naujas gamybines patalpas, tuo pačiu išplėtus įrangos bazę, atsirado galimybė taikyti pažangias baldų gamybos technologijas taip pat pradėti dirbti su plačiu ir labai įvairiu medžiagų spektru.

Šalia padidėjusio gamybinio kompanijos pajėgumo, aktyviai vystoma prekybos sritis. Prekiaujame itališku "Abet-laminati" aukšto slėgio laminatu bei šveicarų "Jakob AG" ir anglų "Fairfield Displays & Lightning LTD" trosinėmis sistemomis.


Trukmė

4 stendas

Mes - lietuviško kapitalo įmonė, kurį veiklą vysto nuo 1994m. Per daugiau nei 20 metų tapome viena didžiausių įmonių Lietuvoje, vykdančių didmeninę ir mažmeninę prekybą medžiagomis, skirtomis baldų gamybai.
Mes atstovaujame žinomus ir patikimus baldinių medžiagų - plokščių, stalviršių, baldinės furnitūros – gamintojus iš Vokietijos, Austrijos, Italijos, Latvijos, Turkijos, Ispanijos, Čekijos, Lietuvos, Lenkijos, Rusijos.
Nuolatos gilinamės į naujausias interjero bei baldinių medžiagų inovacijas tarptautinėse parodose ir pateikiame jas Lietuvos bei Baltijos šalių baldų rinkoms, plėsdami savo prekių asortimentą. Mūsų tikslas - prekių kiekybė turi atitikti kokybę.


Vegtomas

7 stendas

UAB "Vegtomas" nuo 2002 metų prekiauja drožintu lukštu pagamintu iš įvairių Europoje, Pietų Amerikoje, Azijoje bei Afrikoje augančių medžio rūšių. Pas mus visuomet rasite apie 80 skirtingų medžio rūšių drožinto lukšto, o tam tikras medžio rūšis - išskirtinai pas mus.

Domus Lumina

12 stendas

Domus Lumina" - tai patirties turinti, profesionali, kūrybinga komanda, kuri nuolat auga. Naujos rinkos atneša naujas investicijas, naujus padalinius ir vis daugiau salonų visoje Lietuvoje. Mūsų kompanijoje dirba apie 150 darbuotojų. Mes nuolat modernizuojame ir plečiame savo 3500 kvadratinių metrų dydžio gamybinę bazę, naudojame tik pažangiausias technologijas. Šiandien mūsų įmonė gamina visų Lietuvos rinkoje naudojamų rūšių žaliuzes, roletus,  romanetes, širmas, markizes, fasado roletus, tinklelius nuo vabzdžių .


Laufen

15 stendas

Šio itin tradicinio šveicariško prekės ženklo savitumas atspindi dizaino, kokybės ir funkcionalumo simbiozę. LAUFEN – aukščiausios kokybės prekės ženklas po ROCA skėčiu, yra vienas pasaulyje pirmaujančių gamintojų, turinčių prekybos tinklą visame pasaulyje.
 Daugiau nei 120 metų LAUFEN prekės ženklui naudojama seniausia žmonijai žinoma formuojama medžiaga, iš kurios legendiniu šveicarišku tikslumu moderniose gamyklose gaminami inovatyvūs vonios kambario įrangos produktai. Iš pirmo žvilgsnio LAUFEN produktai išsiskiria tuo, kad jų šveicariškas dizainas sujungia dvi esmines dizaino tendencijas: emocingą itališką dizainą iš pietų ir šiaurines dizaino tikslumo ir aiškumo tradicijas.


AGL

19 stendas

Siūlome platų interjero ir eksterjero apdailos medžiagų pasirinkimą kuriantiems ar atnaujinantiems būstą, ieškantiems medžiagų dideliems statybiniams ar rekonstrukciniams projektams.

Esame ilgamečiai natūralaus akmens ir jo gaminių importuotojai. Tiekiamas akmuo iš viso pasaulio – marmuras, granitas, smiltainis, kalkakmenis, skalūnas, kvarcitas. Be vargo pasiūlysime reikiamo dydžio akmenį fasadams, lauko trinkeles, rasime sprendimų kaip įsirengti terasas, laiptus, turėklus, kolonas, suoliukus, fontanus, židinius, skulptūras. Taip pat virtuvinius ir vonios stalviršius iš vis populiarėjančio techninio akmens.


Think Light

22 stendas

„Galvok šviesiai“, „Galvok lengvai“ – tai vertybės, kuriomis remiasi mūsų įmonė.                                              Kuriame apšvietimą įvertindami šviesos kokybę, efektyvumą ir ekonomiškumą bei protingo namo sprendimus, kuriuose deriname šviesos, mikroklimato ir kitų funkcijų valdymą. Visais atvejais ypatingą dėmesį skiriame projektų racionalumui, kokybei ir kliento poreikių išpildymui.


Danfoss

25 stendas

Pasaulyje, kuris sparčiai keičiasi, mes atliekame svarbų vaidmenį pagrindinėse augimo srityse: Infrastruktūra, maistas, energija ir klimatas – tai pagrindinės mūsų verslo sritys. Milijoniniai miestai, kurių pastatai siekia dangų. Gausesnis derlius, kuris pamaitins vis daugiau pasaulio gyventojų. Išsaugoti maisto šviežumą ir užtikrinti, kad mūsų vaikai šiltai gyventų pasaulyje, kuriame iš mažiau galima sukurti daugiau.


Dextera

27 stendas

UAB "DEXTERA" – viena seniausių ir didžiausių įmonių šiaurės rytų Europoje gaminanti visų rūšių žaliuzes ir tiekiančių detales jų gamybai. UAB “Dextera” turi nemažą patirtį bei gausų arsenalą priemonių, galinčių padėti apsisaugoti nuo pernelyg smarkios saulės kaitros ir tiesioginių spindulių, taip pat taupiomis priemonėmis valdyti vidaus mikroklimatą. Įmonės patikimumą rinkoje įrodo ir vis didėjantis parduodamų prekių skaičius, bei periodiškai atnaujinamas žaliuzių ir roletų audinių bei spalvų asortimentas.